Dřevosan PLUS | Produkt | Mospi.cz - Velkoobchod a maloobchod stavební chemie

Dřevosan PLUS

Bezpečnostní list:
noimg
Katalogový list:
noimg
STO - Stavební tech. osvědčení:
noimg
Technický list:
noimg
Certifikáty:
noimg
Protokol o certifikaci:
noimg

Žadné zobrazení

Nátěry na ochranu různých stavebních materiálů před houbami, plísněmi nebo vodou


Dřevosan PLUS ochranný nátěr na dřevo, dřevěné materiály a stavební materiály

Ve vodě rozpustný bezbarvý nebo barevný impregnační prostředek na ochranu dřeva v tekuté formě na bázi sloučenin bóru. Pro interiéry je určen přípravek DŘEVOSAN.

Přípravek, který je určen na ochranu dřevěných stavebních konstrukcí nových, nebo již zabudovaných - krovy, stropní konstrukce, interiéry domů, chat a ostatních dřevěných staveb a pod. a tam, kde dřevo není vystaveno přímým povětrnostním vlivům.

Použití:
Spolehlivá a dlouhodobá preventivní ochrana dřeva proti dřevokaznému hmyzu, houbám a plísním ve třídách ohrožení 1, 2 a 3 (ČSN EN 335). Dřevosan Plus je ve dřevě fixován do 3 hodin od aplikace. Používá se k povrchovému ošetření konstrukčního dřeva, krovů, latí, plotů s podezdívkou, srubů, pergol, zahradního nábytku, okenic, protihlukových stěn, palet, ale také zdiva a vápnocementových omítek. Prostředek není vhodný na dřevo, které je v neustálém kontaktu se zemí nebo s vodou. Není určen k ošetření dřevěného nábytku a hraček, ošetřené dřevo nesmí přijít do styku s pitnou vodou, potravinami a krmivy.

Barva: zelená, transparent


Balení:
1,2,5,10,20, 50 L