WATERSTOP | Produkt | Mospi.cz - Velkoobchod a maloobchod stavební chemie

WATERSTOP

Bezpečnostní list:
noimg
Katalogový list:
noimg
STO - Stavební tech. osvědčení:
noimg
Technický list:
noimg
Certifikáty:
noimg
Protokol o certifikaci:
noimg

Ukázky

Nátěrové hmoty určené k ochraně stavebních konstrukcí před prosakováním vody pod hydrostatickým tlakem a pronikání vlhkosti


WATERSTOP
Vysoce účinný vodou ředitelný vodoodpuzující impegnační (hydroizolační) prostředek na veškeré druhy porézních minerálních materiálů (cihly, omítky, kámen, beton, pískovec,...)

Použití:
Nejčastěji se používá na cihly, beton, vláknocement, kámen a omítky. je určen pro venkovní i vnitřní použití nad úrovní terénu a chrání ošetřený materiál před nepříznivými povětrnostními vlivy. Brání vnikání vody, agresivních chemikálií a špíny z ovzduší.
Zlepšuje vzhled ošetřeného materiálu. Vytváří samočistitelný, vodoodpudivý ( hydrofobní ) povrch. Špína se nedostává do hloubky materiálu, ale smývá se deštěm. Zamezuje růstu mechu. Přípravek zlepšuje tepelnou a zvukovou izolaci zdiva. Zdivo udržuje suché, protože brání vnikání vlhkosti do zdiva, ale přitom nezhoršuje jeho propustnost pro vodní páru ( tzv. dýchá )
Waterstop vytváří neviditelnou bariéru. Zvýrazňuje přírodní vzhled ošetřeného materiálu. Je účinný po dobu 5 až 10 let, v závislosti na druhu a povaze ošetřovaného podkladu a povětrnostních vlivech. Pro zachování účinku lze ošetření obnovovat.


Barva: čirá


Balení:
1,3,5,10l